Cam Korkuluk

Erme Alüminyum demek


Kaliteyi estetik ile birleştiren Paslanmaz Camlı Korkuluklar ile balkonlarınıza, merdivenlerinize yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kurulumu bakımından kullanıcılara çok daha fazla kullanım alanı sağlayan cam korkuluklar uzun ömürlü oluşundan dolayı da fazlaca tercih edilmektedir.
OSM Paslanmaz cam korkuluk sektöründe önemli bir yere sahiptir. Büyük projelerin altından başarı ile çıkan OSM Paslanmaz ile sizde paslanmaz camlı korkuluk projelerinizi gönül rahatlığı ile yürütebilirsiniz.
OSM Paslanmaz olarak cam korkuluk alanında müşterilerimizin beğeni ve isteklerine göre farklı tasarımlar yapıp uygulama seçeneklerimiz oldukça geniştir. Bütün cam korkuluk ürünlerinde olduğu gibi paslanmaz camlı korkuluklarımız da yüksek kalite ve dayanıklı sağlam yapısıyla yıllarca kullanabilirsiniz. Osm Paslanmaz olarak cam korkuluk ve paslanmaz korkuluk malzemelerini üretip, onları kullanarak merdivenlere veya balkonlara modern yapıda cam korkuluklar üretmekteyiz. Görselliği ve kaliteyi birinci sırada tutan firmamız müşteri memnuniyeti ise, firmamızın temel ilkelerindendir.
OSM Paslanmaz olarak cam korkulukta kullandığımız malzemeler uluslararası standartlara uygun olarak üretip 1. sınıf malzeme kullanmaktayız. Paslanmaz camlı korkuluk özen gerektiren tasarımlar olup şirketimiz cam korkuluk modellerini özenle tasarlamaktadır.


Neden Erme

Satış Sonrası Destek

Satış ve servis sonrası destek hizmetleri

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız

Ekonomik Çözümler

Sizin için en ekonomik çözümleri planlarız

Yüksek Teknoloji

En son teknolojik ürünler ile çalışırız

Yüksek Başarı

Firmamız yüksek başarı oranlarına sahiptir

Acil Destek

Acil sorunlarınız için acil hizmet desteği

ve ayrıca...

Yeni inşaat projeleri ve yahut bina içi revizyonlarda tasarım aşamalarında projelerinize destek olmaktayız. Bu sayade alüminyum profille ilgili planlama ve montaj işlemlerinde ortaya çıkabilecek aksaklıkların önüne geçebilirsiniz